Magnusson

                                                                              

Magnusson Petfood je malá švédská rodinná firma, ktorá úspěšne konkuruje veľkým nadnárodním producentom psích krmív. Je to predevšetkým preto, že vyrába bio krmivá pečené v rúre, čo je šetrný, ale časovo náročný proces, který si večší výrobcovia nemôžu dovoliť. V krmivách Magnusson nájdete len kvalitné švédské ingredience, ktorých základ vždy tvorí mäso. K dispozícii sú dve varianty: Meat and Biscuit s čerstvým mäsom a Original obsahujúcí mäso dehydrované. Ani v jednom ale niesú použité žiadne náhražky, všetko je úplne prírodné.

Pečenie krmiva je pomalý a šetrný zpôsob zpracovania, ktorý zaručí, že si všetky ingredience zachovajú svoje prírodné vlastnosti a živiny. Krmivo je tak stravitelnejšie a nenafukuje. Magnusson jednoznačne preferuje tento jedinečný postup, napriek tomu je takáto výroba omnoho náročnejšia a neumožní vyprodukovat desetitisíce ton krmiva za rok, ako to robia veľkí výrobcovia. Magnusson si ale zakladá na kvalite, nie však na kvantite. V krmivách nenájdete žiadne syntetické aditíva, všetko je dokonale prírodné.  Preto Magnusson obdržal mezinárodný certifikát akosti od švédskej asociáce KRAV, ktorá dohliada na kvalitu bio surovín na trhu.

Filozofia zakladateľa spoločnosti Petera Magnussona je vyrábať kvalitné krmivo za primeranú cenu tým nejšetrnejším zpôsobom ako ku krmivu, tak aj k životnému prostrediu. Pokiaľ si kúpite krmivo Magnusson, môžete si byť istí, že tým chráníte aj našu planétu. K výrobe sa napríklad využívá iba elektrina z vodných elektrární a všetky obaly sú recyklovateľné. Firma Magnusson se navyše angažuje aj v spoločnosti, pretože pravidelne prispieva na charitatívne účely v projekte Hunger Project zameranému proti hladu a chudobe.