Josera

                                                                                                         

JOSERA ponúka správne krmivo pre každého psa.  Naše super prémiové produkty neobsahujú žiadnu pšenicu, sóju, cukor a geneticky  upravované suroviny.  Tiež nepridávame do našich receptúr umelé farbivá, dochucovadlá a konzervanty. Naše krmivo pre psov je navrhnuté tak, aby obsiahlo kompletnú potrebu živín vašich psov a predchádzalo možným problémom. Vybrané zložky, starostlivá výroba a konštantné laboratórne testovanie ručia za najlepšiu kvalitu a stráviteľnosť celého sortimentu psích krmív.

JOSERA Super Prémiové Krmivo

Individualita vášho psa potrebuje primeranú výživu. JOSERA Super Prémium krmivo pre psa je to správne krmivo vhodné v každom veku psa. Náš špecifický sortiment zabraňuje zámene. Je ľahké nájsť správny super prémiový výrobok pre potreby vášho psa z JOSERA ponuky. Potreby vo všetkých hlavných fázach života psa sú zakomponované v JOSERA Super Prémium. Sortiment zahŕňa produkty pre individuálne potreby, pre citlivé psy a psy s intoleranciou. Krmivo sa vyrába z extra veľmi chutných surovín a bez pšenice, sóje, umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov.

JOSERA Prémium Krmivo
JOSERA Prémium krmivá pre psov ponúkajú ideálnu kombináciu vysokej kvality tovaru a prijateľnej ceny. Vhodné sú pre všetky fázy života psa a pre každé plemeno. Všetky výrobky sú vyrobené bez pšenice, sóje, umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov. Všetko vo vysokokvalitných obaloch a s viditeľným logom JOSERA. Prémium krmivo pre psa je predávané celosvetovo do obchodov a chovateľom už veľa rokov