Nutra Gold

                                                                                           

NutraGold Holistic

Kompletné krmivo pre psy a mačky vytvorené na základe holistickej receptúry. Holistická receptúra je zdravšia, prírodnejšia a prirodzenejšia pre zažívací trakt Vašich miláčikov.

Nutra Gold Holistic – superprémiové krmivo pre psy vytvorené na základe holistickej receptury. Holistická receptúra je ďalším krokom vo vývoji granulovaných krmív. Základnými rysmi holistickaj receptúry je vysoká kvalita surovín a niekoľkonásobne širšie spektrum surovín, než u bežných krmív. Krmivo Nutra Gold Holistic obsahuje viacej zdrojov kvalitného mäsa, celozrnných obilovín, ovocia, zeleniny a bylín. V krmivách Nutra Gold holistic, výrobca nepoužívá farbivá, dochucovadlá, či iné chemické konzervačné látky. Stručně povedané, krmivo je zdravšie, prírodnejšie a prirodzenejšie pre zažívací trakt vašeho psa, či mačky.

Nutra Gold v krmivách používá kvalitnejší zdroj sacharidov, ako hnedá ryža, biela ryža, ovos, proso. Všetky receptúry Nutra Gold Holistic splňujú nutričné hodnoty stanovené AAFCO Americkým úradem pre kontrolu krmív. Krmivo je testované od výberu suroviny cez zpracovanie, až ku konečnému výrobku.